KONCERT UWIELBIENIA PDF Drukuj Email
Środa, 22 Maj 2019 17:06

KONCERT UWIELBIENIA 20.VI. 2019 GODZ. 19.00
WROCŁAW, PL. WOLNOŚCI

Już po raz trzeci w Boże Ciało zabrzmią we Wrocławiu wNieboGłosy!

Spotkajmy się więc 20 czerwca na pl. Wolności. Spotkanie, koncert, modlitwa - tak wiele mieści w sobie to niezwykłe wydarzenie, podczas którego chcemy doświadczyć radości bycia razem przed Tym, który wychodzi nam na spotkanie, na ulice naszego miasta! aby być jeszcze bliżej nas.

Wydarzenie wNieboGłosy organizowane jest przez Archidiecezję Wrocławską pod patronatem Abp. Józefa Kupnego oraz Fundację na Rzecz Rozwoju Młodzieży "Młodzi Młodym" i Fundację Vide et Crede. Partnerem wydarzenia jest Miasto Wrocław oraz wrocławskie wspólnoty i ruchy katolickie: Dom na Skale, Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży, Katolicka Wspólnota Droga, Katolicka Odnowa w Duchu Świętym i Michael, Ruch Światło-Życie i Domowy Kościół, Wspólnota Hallelu Jah oraz Wrocław Wielbi.

Fenomen koncertów, które rozbrzmiewają w Boże Ciało w wielu miastach Polski inspiruje nas, aby również z Wrocławia wzniósł się do nieba głos modlitwy wyrażonej muzyką uwielbienia. Podczas tego wieczoru ze sceny popłyną dźwięki najpiękniejszych pieśni chwały w wykonaniu Orkiestry, Chóru i Zespołu wNieboGłosy oraz zespołu N.O.E. Pragniemy, aby stały się one przestrzenią spotkania, zachętą, aby wejść głębiej w doświadczenie Bożej obecności. Tak jak w ubiegłym roku wydarzenie poprzedzą otwarte warsztaty muzyczne, podczas których będzie można dołączyć do chóru koncertowego.

Serdecznie zapraszamy Was do włączenia się w organizację tego wydarzenia. Oprócz modlitwy, o którą gorąco prosimy, potrzebujemy wolontariuszy, którzy będą promować wydarzenie w swoich parafiach oraz pomagać w dniu naszego spotkania. Można nas również wesprzeć finansowo poprzez zbiórkę https://zrzutka.pl/n2ec8e lub wpłatę bezpośrednio na konto fundacji. Więcej bieżących informacji znajdziecie na naszym facebooku oraz na stronie www.wnieboglosy.wroclaw.pl .

Już dziś zaplanujmy w kalendarzach ten wieczór: 20 czerwca i spotkajmy się na pl. Wolności o godz. 19.00!

Wstęp wolny.

Bądźcie z nami!

Zajrzyjcie na nasz kanał YT, znajdźcie nas na facebooku /WNieboGlosyUwielbienie/ i Instagramie (@wnieboglosy) :)