1. Zapraszamy od poniedziałku do piątku na adorację całodzienną Najświętszego Sakramentu do Kościoła.
2. Każdego 23 dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio po Mszy św. wieczornej.
3. Zapraszamy na czwartkowe wieczory uwielbienia o 19.30.
4. Dziś o 19.00 młodzież ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 2 w Siechnicach zaprasza na spektakl „Katyń”, który zaprezentują w kościele w kontekście rocznic przypadających w kwietniu by uczcić pamięć ofiar.
5. Parafialny Zespół Caritas organizuje wyjazd do Poznania w sobotę 25 kwietnia. Wyjazd o 6.30 z parkingu za kościołem. W programie zwiedzanie Katedry, Rynku, spacer szlakiem Cudu Eucharystycznego, Msza św. i obiad. Powrót w godzinach wieczornych. Koszt 80 zł z dofinansowaniem Caritas. Chętni mogą zapisać się w zakrystii po Mszach św.









