Spektakl Katyń

W niedzielę 19-go kwietnia 2026 roku o godz. 19.00 młodzież ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 2 w Siechnicach wraz z księdzem Tomaszem Zalwowskim zaprezentowała przedstawienie pt. „Katyń”, mające na celu ocalenie od zapomnienia ofiary jednej z największych zbrodni II wojny światowej.

Relacja fotograficzna - Waldemar Guła