Jesteśmy na
Święto Konstytucji 3 maja 2026
W niedzielę o godz. 12:30 odbyła się uroczysta Msza św. z okazji Święta Konstytucji 3 maja, w której udział wzięli przedstawiciele władz gminnych na czele z panem burmistrzem Łukaszem Kropskim, poczty sztandarowe, strażacy i drużyna młodzieżowa OSP, mażoretki, orkiestra dęta Hanys Band, dyrekcja SP 1 w Siechnicach wraz z uczniami klas 5C, 3A i nauczycielami, zespół muzyczny Batuta, mieszkańcy i goście.
Podczas eucharystii uczniowie SP1 wraz zespołem Batuta zaprezentowali program artystyczny na temat naszej konstytucji.
Po zakończeniu liturgii, uczestnicy przemaszerowali pod ratusz, gdzie odbyły się okolicznościowe przemówienia i dalsza część artystyczna.